Tworzenie responsywnych stron internetowych Kraków, Katowice oraz cała Polska.

Responsywne strony internetowe Kraków, Katowice i cała Polska tel. 731-012-112

    Oferujemy Państwu tworzenie profesjonalnych i responsywnych stron internetowych na bazie bardzo popularnego i profesjonalnego CMS Joomla. Naszą ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych odbiorców, małych rodzinnych firm jak i przedsiębiorstw. 

 

Projektowanie strony:

    

Podczas pierwszego kontaktu z wyznaczoną przez Państwo osobą do podejmowania decyzji odnośnie całokształtu budowy strony internetowej, staramy się poznać Państwa koncepcje i oczekiwania odnośnie rodzaju, kształtu oraz funkcjonalności strony internetowej.

Jeśli maja Państwo swoja grafikę i teksty, pobieramy je od Państwa, jeśli nie, to ustalamy szczegóły odnośnie jej stworzenia i np. zredagowania odpowiednich tekstów. 

Ustalamy też szczegóły odnośnie logo firmy i ewentualnych dodatków i rozszerzeń strony.

Realizacja strony:

    

Po ustaleniu szczegółów odnośnie kształtu i struktury strony , przystępujemy do jej realizacji, podczas której jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie.

W razie potrzeby, na bieżąco informujemy o stopniu zaawansowania prowadzonych prac tak, aby w każdym momencie można było dokonać wymaganych korekt lub zmian.

Po zaakceptowaniu strony przez osobę decyzyjną, poddajemy ja "zaindeksowaniu" w wyszukiwarce Google tak, aby szybciej mogła zostać wypozycjonowana i uzyskać wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Odbiór gotowej strony:

Podczas odbioru naszej pracy, przekazujemy osobie decyzyjnej dane dostępowe do strony, i instruujemy jak edytować teksty i wprowadzać ewentualne zmiany. Na taki efekt liczą Państwo, a nas satysfakcjonuje kolejny zadowolony klient.

Po oddaniu strony internetowej do Państwa dyspozycji, nadal pozostajemy w kontakcie na wypadek jakichś nieprzewidzianych awarii lub problemów.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie, pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu.